Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!
Strony WWWSerwery VPSDomenyHostingDarmowy Hosting CBA.pl

Najnowsze artykuły:

Nowa strona ZOP ZOSP RP Gorlice

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 0

Komunikat Komendanta Powiatowego PSP Gorlice ws. usuwania drzew w trakcie działań ratowniczych

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 0

Szanowni druhny i druhowie,

w zwiazku z nowelizacja z dniem 28 sierpnia 2015 roku zapisow ustawy o ochronie przyrody (Dz. U. 2013.627 z pozn. zm.) powstaly nowe zadania dla jednostek ochrony przeciwpozarowej dotyczace zdarzen zwiazanych z usuwaniem drzew i krzewow.. Komenda Powiatowa PSP Gorlice informuje,

Komunikat ws. Powiatowego Turnieju w Piłkę Nożną dla OSP

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 2

 Szanowni druhny i druhowie,

20 wrzesnia 2015 r. na stadionie sportowym w Bobowej rozegrany zostanie I Powiatowy Turniej Pilki Noznej Druzyn Ochotniczych Strazy Pozarnych Powiatu Gorlickiego. Ponizej zamieszczam szczegolowy regulamin rozgrywek. W turnieju udzial wezma druzyny kazdej gorlickiej gminy - albo z danej OSP z terenu gminy albo mieszane reprezentacje z kilku OSP z danej gminy. Prosze o zglaszanie druzyn!

Komunikat ws szkolenia komendantów gminnych i naczelników

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 0

Szanowi druhny i druhowie,

informuje, iz w dniach 23-24 pazdziernika 2015 roku w Centrum Naukowo Badawczym Ochrony Przeciwpozarowej w Jozefowie przeprowadzone zostanie szkolenie dla Komendantow Gminnych ZOSP RP, Naczelnikow OSP, Zastepcow Naczelnikow i innych osob zajmujacych sie sprzetem przeciwpozarowym.

VIII Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze wygrywa OSP Wapienne

Przemysław Wszołek.

Ocena użytkowników:  / 12

W niedzielę 6 września 2015 roku na obiektach sportowych w Ropie przeprowadzono VIII Powiatowe Zawody Sportowo Pożarnicze dla strażaków Ochotniczych Straży Pożarnych z terenu powiatu gorlickiego. Tytuł mistrza powiatu gorlickiego w sportach pożarniczych ponownie trafił do druhów z OSP Wapienne (gm. Sękowa). Organizatorem zmagań pożarniczych był Wójt Gminy Ropa, Prezes ZOP ZOSP RP w Gorlicach oraz Komendant Powiatowy PSP w Gorlicach.

linki

nie wypalaj

Wykonanie i opieka webmasterska: dh Adam Bryla - OSP Moszczenica | Redakcja: dh Przemyslaw Wszolek - OSP Moszczenica